O Firmie

Witamy na stronie firmy Hydro-Kan. Początki jej powstania sięgają marca 1997 roku, kiedy to firmę założył Roman Kitliński. 1 stycznia 2005 roku firmę po tacie przejął syn - Marcin Kitliński, który do dzisiaj prowadzi ją z powodzeniem.

Głównym profilem działalności firmy jest świadczenie procesjonalnych usług za zakresu instalacji hydraulicznych. Po za tym wykonujemy również instalacje kanalizacyjne, centralnego ogrzewania czy też ogrzewania podłogowego.

Swoje usługi świadczymy głównie na terenie Płocka i okolic, ale zamówienia przyjmujemy również z całego województwa mazowieckiego. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia do przeprowadzania prac instalacyjnych. Podczas realizacji zlecenia zawsze posługujemy się oryginalnymi materiałami, pochodzącymi od renomowanych producentów.

Pomożemy Państwu w kompleksowej realizacji inwestycji. Zatrudniamy rzetelnych pracowników, których doświadczenie pozwala na wykonywanie usług na najwyższym poziomie.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze prace przebiegały szybko i sprawnie. Nigdy nie zdarzyło nam się nie ukończyć powierzonego zlecenia. Jesteśmy doświadczoną firmą instalacyjną, która rzetelnie podchodzi do każdej realizacji oraz przykładamy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi były na bardzo wysokim poziomie, a do tego posiadamy bardzo konkurencyjne ceny.

Zrealizowaliśmy setki zleceń, zarówno dla klientów indywidualnych, jak firm i instytucji.